Fundacja Zgorzelec - nWoD

Sesja 05

Wszystko zatacza koło

Mija tydzień poświęcony na aktywności prywatnej. Gracze załatwiają sprawy ze swoją inwestycją. Robert dokonuje zakupu nowych zabawek, spotkanie w fundacji z Martą przynosi pewną listę wniosków i poszlak, którymi gracze mogą kierować się w dalszym drążeniu sprawy.

Postanawiają odnaleźć dziewczynę, która przeżyła tortury w bunkrze.
Okazuje się, że kobieta opuściła szpital na własne życzenie i wróciła do domu.
Obserwacja jej mieszkania nocą odkrywa przerażającą prawdę. Dziewczyna opuszcza swoje mieszkanie na 3 piętrze, wyskakując z okna, przechodzi między bohaterami niewidoczna dla ich oczu. Jej obraz rejestrują kamery w busie.

Wraca nad ranem nosząc ślady krwii na sobie i wspina się po cienkim piorunochronie.
Nad ranem zjawia się karetka, na wezwanie sąsiadki, która znalazła dziewczynę w jej mieszkaniu w wannie. Jej ciało jest w relacji sąsiadki sztywne i bez życia.
Lekarz wychodzi i wykonuje telefon. Kilka minut później pojawia się transport z zakładu pogrzebowego. Mężczyźni sprawnie pakują zwłoki i odjeżdżają.

Mathias jedzie za karawanem, chłopaki wślizgują się do mieszkania i przeprowadzają dochodzenie.

Karawan zostaje eskortowany przez motocyklistów z grupy Free Riders aż do sporej posiadłości w nowobogackim osiedlu domków, pod Zgorzelcem.
Podczas obserwacji gracze odkrywają, że samochód z ciałem wjeżdża do garażu, z domu wychodzi nie znany mężczyzna, który rozlicza sie z zakladem pogrzebowym i motocyklistami. Po jakimś czasie na miejscu zjawia się samochód dostawczy z firmy kateringowej i jeden z ochroniarzy z klubu Borderline. grupa osób wnosi do środka przygotowane wcześniej jedzenie i butelki z alkoholem. Dom zostaje zamknięty, rolety opuszczone i alarm uzbrojony.

Gracze kontaktują się z Martą, która załatwia im kontakt z Sylvie Fisher. Freelancerka włamuje się do systemu ochrony i dezaktywuje sygnał alarmowy. Resetuje hasła systemu i przekazuje kontrolę nad domem Mathiasowi.

Gracze włamują się do domu. W środku dom jest urządzony elegancko ale jak z katalogu. Jest kompletnie niespersonifikowany, nie ma w nim żadnych prywatnych rzeczy wskazujących tożsamość jego mieszkańców. Bardziej wygląda jak miejsce spotkań. Jest przystosowany do przechowania pewnej ilości gości, nie ma kuchni, posiada dużą salę i kilkanaście sypialni.

Kiedy rolety zostają podniesione a światło dnia wpada do środka wewnątrz domu rozlega się skowyt i odgłos demolki przemieszczający się w stronę garażu. Ktoś kto leżał w sypialni staranował sobie drogę do samochodu zakładu pogrzebowego i się w nim ukrył.

Bohaterowie decydują się podpalić auto i wyciągnąć je przy pomocy busa i wyciągarki na światło dnia. Ogarnięta szałem dziewczyna wyskakuje przez wybitą szybę w stronę Mathiasa i Roberta. Gracze powalają ją na ziemie serią strzałów. Kobieta pada na ziemie i zaczyna płonąć, zmieniając się w proch na ich oczach.

Dom zostaje podpalony. Gracze odjeżdżają zanim ktokolwiek pojawi się na miejscu.

Comments

Sulik

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.